V72C12M150BL3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
V72C12M150BL3 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72C12M150BL3 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72C12M150BL3 VICOR 2000 2013+ 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd