Location : Home > V > V72C12H150BF2
V72C12H150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C12H150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C12H150BF2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-23M-CV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VI-23M-CV-F4 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23M-CV-F4 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150A24T400BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W
V375B36M200BS2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
V375B36M200BS2 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V375B36M200BS2 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNW-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W
VI-BNW-CV-F1 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNW-CV-F1 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWR-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W