Location : Home > V > V72B8H150BS3
V72B8H150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V72B8H150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTD902-2015P-C504 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500k Ohm 2 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.025W, 1/40W PC Pins, Board Locks
PTD902-2015P-C504 40194 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PTD902-2015P-C504 ELECTRONIC 26919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PTD902-2015P-C504 IC 38312 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PTD902-2015P-C504 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDB181-K420K-102A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.1W, 1/10W PC Pins
PDB181-K420K-102A2 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB181-K420K-102A2 NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1M-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W
VE-B1M-MX-S IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1M-MX-S NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWF-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VI-BWF-IX-F1 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWF-IX-F1 NEW 70950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1T-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W