Location : Home > V > V72B8E150BN
V72B8E150BN
3299W-1-504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3299W-1-504 ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?3299W New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3299W-1-504 Electronics 27941 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3299W-1-504 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3299W-1-504 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3362Z-1-105LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3362Z-1-105LF 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3362Z-1-105LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3362Z-1-105LF Bourns 19230 12+ TRIMMER 1M OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VI-21L-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W
VI-21L-MV-B1 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-21L-MV-B1 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6F-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-B6F-MX-S IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6F-MX-S NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JW4-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W