Location : Home > V > V72B5E150B
V72B5E150B
RB-3.33.3D/P Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT
RB-3.33.3D/P IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB-3.33.3D/P NEW 70900 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3362S-1-503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3362S-1-503 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3362S-1-503 IC 38392 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3362S-1-503 STOCK 43030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
V24A6V5M400BN3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 400W
V24A6V5M400BN3 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A6V5M400BN3 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1M-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VI-B1M-MY-F1 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1M-MY-F1 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6L-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VE-B6L-IX-S IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6L-IX-S NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NX-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W