Location : Home > V > V72B28M250BL2
V72B28M250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B28M250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B28M250BL2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450D104PR16 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.333W, 1/3W Solder Lug
450D104PR16 RoHS 54150 11+ original new 8STAR-IC
VE-JWY-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W