Location : Home > V > V72B28H250BL2
V72B28H250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B28H250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B28H250BL2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V150A8M400BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W
VE-25Z-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VE-25Z-IX-B1 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-25Z-IX-B1 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4Y-MW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-J4Y-MW-F3 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4Y-MW-F3 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWK-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W