Location : Home > V > V72B24M250BN2
V72B24M250BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B24M250BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B24M250BN2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPR3GC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Clear 20¡ã 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)