Location : Home > V > V72B24M250BL3
V72B24M250BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V72B24M250BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B24M250BL3 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
296XD503B1N Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
296XD503B1N Electronics 25929 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
296XD503B1N IC 38480 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PT6101R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG ISR 1A 5V ADJ VERT 12-SIP
PT6101R N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT6101R TI/BB 38 2015+ New & original parts TPC Global Service Co.Ltd.
VE-BNB-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W