Location : Home > V > V72B15M250BF2
V72B15M250BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B15M250BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B15M250BF2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3299Y-1-204 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3299Y-1-204 IC 36080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3299Y-1-204 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3299Y-1-204 STOCK 42940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RJ5EW503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment
RJ5EW503 Copal 11544 12+ TRIMMER 50K OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EW503 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJ5EW503 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWN-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VE-BWN-MY-F3 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWN-MY-F3 NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WZ-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W