Location : Home > V > V72B15H250BF2
V72B15H250BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B15H250BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B15H250BF2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTS01-02L-103B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 10k Ohm 0.5W, 1/2W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 100mm Adjustment Type
PTS01-02L-103B2 Bourns 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTS01-02L-103B2 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTS01-02L-103B2 NEW 70450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6J-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
VE-B6J-MU-F1 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6J-MU-F1 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72A24M400B2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W
V72A24M400B2 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72A24M400B2 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNK-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-BNK-IX-F3 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNK-IX-F3 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6H-IZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W