Location : Home > V > V72B12M250BN2
V72B12M250BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B12M250BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B12M250BN2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2330QD3 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Amber 105 V ~ 125 V Rectangle with Flat Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
2330QD3 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2330QD3 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
2330QD3 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
VE-24X-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W
VE-24X-MU-B1 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24X-MU-B1 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3362M-1-203R Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3362M-1-203R 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3362M-1-203R 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3362M-1-203R Bourns 15000 12+ TRIMMER 20K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3362M-1-203R IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5Y-CU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W