Location : Home > V > V72B12H250BF2
V72B12H250BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72B12H250BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72B12H250BF2 72V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B21-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W
VE-B21-MX NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B21-MX IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B21-MX NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWF-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-JWF-MX-F3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWF-MX-F3 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2VL-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W