Location : Home > V > V72A8C300B2
V72A8C300B2
Share on FacebookShare on Facebook
V72A8C300B2 distributors
5592501003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 60¡ã 1.9V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)