Location : Home > V > V72A24M400BS2
V72A24M400BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V72A24M400BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72A24M400BS2 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDB183-GTR11-504A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer Push-Pull, DPDT 1 Turn Carbon 0.1W, 1/10W Solder Lug
PDB183-GTR11-504A2 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PDB183-GTR11-504A2 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB183-GTR11-504A2 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
APC08G08-J Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC-DC 25W 8VIN 2.5VOUT SMD
APC08G08-J Artesyn 200 15+ Module New & Original parts TPC Global Service Co.Ltd.
APC08G08-J Artesyn 350 2012+ Module New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
APC08G08-J Electronics 25569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
APC08G08-J Semiconductor 20635 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3314J-2-202G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3314J-2-202G 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3314J-2-202G 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3314J-2-202G Bourns 15836 12+ TRIMMER 2K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3314J-2-202G IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN2-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W