Location : Home > V > V72A24M400BN3
V72A24M400BN3
Share on FacebookShare on Facebook
V72A24M400BN3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72A24M400BN3 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RGS2R0 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 2 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 75W Solder Lug