Location : Home > V > V72A15M400BN2
V72A15M400BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V72A15M400BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72A15M400BN2 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-2WL-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W