Location : Home > V > V72A12C400BF2
V72A12C400BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72A12C400BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72A12C400BF2 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V72A12C400BF2 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6563404304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue 24V 20mA Round with Domed Top Solder Lug