Location : Home > V > V713025000J0G
V713025000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
V713025000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A20210209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20210209 Eaton 147470 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20210209 NEW 77470 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A202202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A202202 Eaton 157770 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A202202 IC 40820 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A202202 IC 40920 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10A18A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10A18A00J0G Amphenol FCI 157640 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS10A18A00J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10A18A00J0G NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H506505100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H506505100J0G Amphenol FCI 147610 2016+ 508 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H506505100J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H506505100J0G NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-55825-2 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-55825-2 40296 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-55825-2 Electronics 27951 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-55825-2 STOCK 45500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FW3200020 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1636320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1636320000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636320000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1636320000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 10POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395932008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole