Location : Home > V > V708115100J0G
V708115100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
V708115100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V708115100J0G 350 TB SOCKET RA 157050 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZ1SMB5953BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 550MW SMB
PZU11B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 310MW SOD323F
PZU11B,115 568749 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PZU11B,115 568749 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PZU11B,115 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PZU11B,115 NXP 3000 2013+PB SOD323F WLParts Electronics ltd
ESH2BHE3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 2A DO214AA