V5234B-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PZTA42T1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 300V 0.5A SOT223
PZTA42T1 ON 28650 14+ SOT223 Philchip Electronics Co.,Ltd.
PZTA42T1 ON-SEMISCG 28000 15-16+ Originalnew ERAI Sale Development
PZTA42T1 ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FDC637AN Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 6.2A SSOT-6
FDC637AN 38496 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDC637AN 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-20F-119-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
FDD86250 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 8A DPAK
FDD86250 Fairchild 157819 15+ MOSFET N-CH 150V 8A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDD86250 Fairchild 885300 1525+ MOSFET N-CH 150V 8A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FDD86250 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-01A-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
ATS-12E-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-04G-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-18F-173-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-21H-54-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
7427927140 Filters Ferrite Beads and Chips 47 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
7427927140 26656 15+ stock WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
7427927140 26656 15+ stock InMeiLe Technology
7427927140 WurthElek 50000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
7427927140 WurthElek 50000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
908-925 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.925" (23.50mm) Natural
908-925 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
901-045 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.045" (1.14mm) Natural