Location : Home > V > V48C8C100BG3
V48C8C100BG3
Share on FacebookShare on Facebook
V48C8C100BG3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RCS250E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 7.5W Solder Lug
RCS250E IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RCS250E NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RCS250E Ohmite 99600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
1623862-2 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment
1623862-2 TE Connectivity 20000 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W TH General Electronics Inc.
1623862-2 TE Connectivity 27438 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1623862-2 TE Connectivity 5000 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W TH Surplus Electronics Co.,Ltd
1623862-2 TE Connectivity 9709 15+ TRIMMER 100 OHM 0.25W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor