Location : Home > V > V48C5T100BL
V48C5T100BL
Share on FacebookShare on Facebook
V48C5T100BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C5T100BL Module 80000 VICOR 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
V48C5T100BL 789465 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
V48C5T100BL 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D12K10KE Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 10K OHM 12W
3006Y-1-500 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3006Y-1-500 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3006Y-1-500 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3006Y-1-500 784494 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3006Y-1-500 Bourns 13786 12+ TRIMMER 50 OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PT7715A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULATOR 1.075-1.85V 5VIN HORZ
PT7715A N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VI-B7R-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W
VI-B7R-IW-F2 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B7R-IW-F2 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B50-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W
VI-B50-IX-F2 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B50-IX-F2 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNB-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VI-BNB-CW-B1 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNB-CW-B1 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5R-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W