Location : Home > V > V48C5H50B2
V48C5H50B2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C5H50B2 distributors
3386P-EY5-101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386P-EY5-101 Bourns 24000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
3386P-EY5-101 Bourns 58800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3386P-EY5-101 Bourns 14443 12+ TRIMMER 100 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3386P-EY5-101 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24R-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-24R-IY-F3 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24R-IY-F3 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BVX-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VI-BVX-IY-F3 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BVX-IY-F3 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWX-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W