Location : Home > V > V48C5C100B
V48C5C100B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for V48C5C100B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
V48C5C100B VICOR 128 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V48C5C100BL VICOR 11 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V48C5C100BL2 VICOR 18 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V48C5C100B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C5C100B NewOriginalparts 621853 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3059P-1-204MLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 1W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059P-1-204MLF Bourns 7855 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
3059P-1-204MLF Bourns 57300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3059P-1-204MLF Bourns 23010 12+ TRIMMER 200K OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3059P-1-204MLF IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT3-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W
VI-JT3-MW-S IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT3-MW-S NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWW-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VI-BWW-MY-B1 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWW-MY-B1 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6R-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W