Location : Home > V > V48C48H75BS2
V48C48H75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R12P215S/R8 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 12VIN 15VOUT
R12P215S/R8 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R12P215S/R8 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R12P215S/R8 Recom Power 6000 12+ 7-SIP Module (4 Leads) General Electronics Co.,Ltd
Y505020R0000J0L Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment
Y505020R0000J0L IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Y505020R0000J0L NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-25H-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W
V375A48M400BS2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W
VI-B5H-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VI-B5H-MU-F3 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5H-MU-F3 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150A3V3T264BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W
V150A3V3T264BF3 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V150A3V3T264BF3 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24R-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W
VE-24R-IX-S IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24R-IX-S NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25W-IV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W
VI-25W-IV-F4 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25W-IV-F4 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6R-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-J6R-MY IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6R-MY NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6R-MY IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6R-MY NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3B-IZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W
VE-J3B-IZ-S IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3B-IZ-S NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVV-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W
VI-JVV-IY-F1 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JVV-IY-F1 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5F-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W