Location : Home > V > V48C3V3E75B2
V48C3V3E75B2
RS3-1209D Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-09VOUT
RS3-1209D 854679 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RS3-1209D 854679 13+ fenkey electronics co.,ltd
RS3-1209D 854679 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
RS3-1209D IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWY-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W