Location : Home > V > V48C36T150B3
V48C36T150B3
PDB181-E415F-104B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W Solder Lug
PDB181-E415F-104B Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PDB181-E415F-104B IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB181-E415F-104B NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P092N-QC20AR10K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.025W, 1/40W PC Pins, Board Locks
P092N-QC20AR10K NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P092N-QC20AR10K TT Electronics/BI 8000 2012+ POT ROTARY 10K OHM 9MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
P092N-QC20AR10K TT Electronics/BI 8000 2015+ POT ROTARY 10K OHM 9MM enkaite Electronics Co., Ltd
V110A28M400B2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
V110A28M400B2 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V110A28M400B2 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6J-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W
VE-B6J-MX IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6J-MX NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6J-MX IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTF-MZ-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W