Location : Home > V > V48C2H50BG3
V48C2H50BG3
RHS75RE Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 75 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
RHS75RE NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3386B-1-254 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 250k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386B-1-254 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386B-1-254 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386B-1-254 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A12M500BN2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W
V300A12M500BN2 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A12M500BN2 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A12M500BN2 VICOR 2000 2013+ 300V Input Maxi Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VE-B5M-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W
VE-B5M-MX IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5M-MX NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6D-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W