Location : Home > V > V48C28M75BS2
V48C28M75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C28M75BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C28M75BS2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D175K40KE Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 175W
D175K40KE NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D175K40KE Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
D175K40KE Ohmite 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
D175K40KE ROHS 74841 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
51RAA-R25-D15L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
51RAA-R25-D15L bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
51RAA-R25-D15L Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
51RAA-R25-D15L BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
RJ5EP204 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
RJ5EP204 Copal 15234 12+ TRIMMER 200K OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EP204 Copal 25600 12+ TRIMMER 200K OHM 0.25W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
RJ5EP204 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623850-9 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
1623850-9 39796 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1623850-9 Electronics 27451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1623850-9 IC 36340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1623850-9 STOCK 43750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VE-BNT-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W