Location : Home > V > V48C28H75BS3
V48C28H75BS3
P16NP222MAB15 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 2.2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W Solder Lug
P16NP222MAB15 ELECTRONIC 26409 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
P16NP222MAB15 IC 38750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
P16NP222MAB15 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3059L-1-505 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5M Ohm 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059L-1-505 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
3059L-1-505 Bourns 95500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3059L-1-505 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3059L-1-505 Bourns 94400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
VE-BNN-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-BNN-IX-F4 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNN-IX-F4 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BW4-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W