Location : Home > V > V48C28C150BG2
V48C28C150BG2
3006P-1-254Z Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 250k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3006P-1-254Z 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3006P-1-254Z 784494 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3006P-1-254Z Bourns 10215 12+ TRIMMER 250K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3006P-1-254Z IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PT6342N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG SW 3.3V 6A VERT 12-SIP
PT6342N TI/BB 32 2015+ New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
PT6342N TI/BB 32 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-B6B-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-B6B-MU-F1 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6B-MU-F1 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-27V-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W
VI-27V-IY-F1 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-27V-IY-F1 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5Z-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W
VE-J5Z-MZ IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5Z-MZ IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5Z-MZ NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JV2-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W