Location : Home > V > V48C24T75BN2
V48C24T75BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C24T75BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C24T75BN2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
V48C24T75BN2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M16-TG-5 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Green Diffused 6V 60mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)