Location : Home > V > V48C24E75BS2
V48C24E75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C24E75BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C24E75BS2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50753370931640F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Red 105 V ~ 125 V