Location : Home > V > V48C15E75BS2
V48C15E75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C15E75BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C15E75BS2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6071112320F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 6V 15mA Round with Domed Top, 4.00mm
VI-B4M-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W