Location : Home > V > V48C12T150BN2
V48C12T150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C12T150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C12T150BN2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V48C12T150BN2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6561404304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue 50¡ã 24V 20mA Round with Flat Top Solder Lug
98110000993 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 18.61" (472.69mm) Requires Controller