Location : Home > V > V48C12H75B3
V48C12H75B3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
270X232A252B1B1 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W PC Pins, Board Locks
270X232A252B1B1 IC 36630 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VI-BN0-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-BN0-IY-F4 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BN0-IY-F4 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3W-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W
VE-B3W-IX-F4 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3W-IX-F4 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V375A28T400BF2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
V375A28T400BF2 VICOR 2000 2013+ 375V Input Maxi Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VE-J41-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VE-J41-MY-S IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J41-MY-S NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J4Z-MZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W
VE-J4Z-MZ-F1 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J4Z-MZ-F1 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26V-EU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W
VI-26V-EU-S IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26V-EU-S NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTJ-IZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W
VE-JTJ-IZ-B1 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTJ-IZ-B1 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTF-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W
VE-JTF-IW IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTF-IW NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTF-IW IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTF-IW NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWX-EV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W
VI-BWX-EV-B1 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWX-EV-B1 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWP-CX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W