Location : Home > V > V48C12E75BS2
V48C12E75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48C12E75BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48C12E75BS2 48V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RGS75R Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 75 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 75W Solder Lug
RGS75R IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGS75R NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RGS75R Ohmite 56200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
1623837-8 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
1623837-8 TE Connectivity 3708 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
1623837-8 TE Connectivity 18600 15+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
1623837-8 TE Connectivity 20000 12+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH General Electronics Inc.
1623837-8 TE Connectivity 27070 12+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VI-2TP-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W