Location : Home > V > V48B3V3H150BS3
V48B3V3H150BS3
PDB241-GTR01-504A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W Solder Lug
PDB241-GTR01-504A2 654789 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PDB241-GTR01-504A2 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
PDB241-GTR01-504A2 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB241-GTR01-504A2 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3009Y-1-205LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3009Y-1-205LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3009Y-1-205LF 784494 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3009Y-1-205LF IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23W-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W
VE-23W-MV IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23W-MV NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-23W-MV IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23W-MV NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-25H-MU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VE-21Z-MW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W
VE-21Z-MW-F2 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21Z-MW-F2 NEW 81850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25B-CV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
VI-25B-CV-F2 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25B-CV-F2 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V28B3V3M75B Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W
V28B3V3M75B IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V28B3V3M75B NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0N-MZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W
VI-J0N-MZ-F1 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0N-MZ-F1 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTM-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-JTM-MY IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTM-MY NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTM-MY IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTM-MY NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NY-CU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W
VI-2NY-CU-S IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NY-CU-S NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4W-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W