Location : Home > V > V48B28H250BL2
V48B28H250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B28H250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B28H250BL2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V48B28H250BL2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-BNR-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W