Location : Home > V > V48B28E250BL2
V48B28E250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B28E250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B28E250BL2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-24M-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W
VE-24M-MU-F4 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24M-MU-F4 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26R-MV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W
VI-26R-MV-F3 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26R-MV-F3 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26X-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W
VI-26X-MV-F1 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26X-MV-F1 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWJ-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W