Location : Home > V > V48B24M250BL3
V48B24M250BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V48B24M250BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B24M250BL3 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SM31TB201 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200 Ohm 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment
SM31TB201 Copal 10210 12+ TRIMMER 200 OHM 0.125W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM31TB201 Copal 52500 12+ TRIMMER 200 OHM 0.125W SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
SM31TB201 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ6W503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ6W503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM SINGLE CERMET TOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com