Location : Home > V > V48B24E250BL2
V48B24E250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B24E250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B24E250BL2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D25K150E Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 150 OHM 25W
D25K150E brenda@hon 98510 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
D25K150E N/A 66550 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
1623891-3 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.1W, 1/10W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment