Location : Home > V > V48B24E250BF3
V48B24E250BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V48B24E250BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B24E250BF3 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
QS103XXHO110 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 45¡ã 110V 6mA Round with Flat Top, 12.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
QS103XXHO110 Apem Inc. 25000 n/a INDICATOR 10MM FIXED HI ORA 110V Hongkong Inductors Limited
QS103XXHO110 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QS103XXHO110 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-232-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VI-232-MY-S IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-232-MY-S NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1F-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VI-B1F-IX-F2 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1F-IX-F2 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-241-EU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
VI-241-EU-S IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-241-EU-S NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150C48H150BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W
VI-JWP-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W
VI-JWP-IX-F3 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWP-IX-F3 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNR-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-BNR-IY-S IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNR-IY-S NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWN-CY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W