Location : Home > V > V48B15M250BS3
V48B15M250BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V48B15M250BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B15M250BS3 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3296X-1-102R Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
3296X-1-102R BOURNS 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
3296X-1-102R BOURNS 19620 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
3296X-1-102R IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3296X-1-102R ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-JWF-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W