Location : Home > V > V48B15E250BL2
V48B15E250BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B15E250BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B15E250BL2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B2T-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W