Location : Home > V > V48B12M250BS2
V48B12M250BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B12M250BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B12M250BS2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-2WX-MV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W
VE-2WX-MV-F3 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WX-MV-F3 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72B8H150BS Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
V72B8H150BS IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72B8H150BS NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72B8H150BS IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72B8H150BS NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNM-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W