Location : Home > V > V48B12H250BF2
V48B12H250BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V48B12H250BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48B12H250BF2 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KKU5021S28 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
KKU5021S28 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KKU5021S28 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KKU5021S28 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-B3L-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-B3L-MY-B1 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3L-MY-B1 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-233-IU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W
VI-233-IU-F3 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-233-IU-F3 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-20V-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VI-J7V-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W
VI-J7V-MZ-S IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J7V-MZ-S NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWZ-MZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W