Location : Home > V > V48A5M400B2
V48A5M400B2
Share on FacebookShare on Facebook
V48A5M400B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
REL500E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
REL500E IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REL500E NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-23W-MV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W
VI-23W-MV-F2 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23W-MV-F2 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTM-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VI-BTM-MY-F4 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTM-MY-F4 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTF-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-JTF-MX-F4 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTF-MX-F4 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6T-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W
VI-J6T-IX-B1 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6T-IX-B1 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3Y-CU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W
VE-B3Y-CU-S IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3Y-CU-S NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWK-CV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W
VE-BWK-CV-F2 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWK-CV-F2 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J2L-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W