Location : Home > V > V48A15M500BS2
V48A15M500BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V48A15M500BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48A15M500BS2 48V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJ13B253 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13B253 Copal 11000 12+ TRIMMER 25K OHM 0.75W HOOK Evergreen Electronics Co.,Ltd
RJ13B253 Copal 14983 12+ TRIMMER 25K OHM 0.75W HOOK SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor